Донецька область, місто Шахтарськ. Дошкільний навчальний заклад № 6 "Росинка"

Новости

В дошкільному закладі відбувся конкурс малюнків на тему: "Охорона праці очима дітей", де були представлені малюнки  з зображенням різних професій. Переможцем конкурсу в межах садочка стала Ткач Софія. Її роботу представляемо на Ваш розсуд.

У нашому садочку пройшов день «Наш Тарас», присвячений 200 – річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. Діти з задоволенням згадали творчість поета, намалювали ілюстрації до його творів.

В дошкільному закладі №18 "Росинка" пройшли урочисті свята, присвячені матері та приходу весни. Діти підготували святкові номери, читали напам'ять вірші, підготували власними руками подарунки. Свято пройшло в дружній, теплій атмосфері.

Вже стало традицією запрошувати у гості Донецький ляльковий театр. Сьогодні вони презентували казку "Червона шапочка". Діти залюбки дивляться та чекають нових зустрічей.

Свято Маланки відмічають напередодні Нового року (31 грудня за старим стилем, 13 січня за новим),  ще його називають Щедрим вечором, або Щедрою (Другою) кутею. Святом Василя називають Старий Новий рік і відмічають його 1 січня за старим стилем (14 за новим). На відміну від Святого вечора під час Щедрої вечері накривають багатий стіл,  де  переважають м'ясні страви.  Вдруге протягом зимових Святок готують кутю. Випікають і спеціальні хліби “Маланку” та “Василя” . До цього свята в ДНЗ№18 «Росинка» особливе ставлення. Кожного року проводиться весела розвага для дітей та батьків. І сьогодні це не стало винятком. На розвагу були запрошені батьки та діти всіх дошкільних груп. Свято відбулось в веселій дружній атмосфері: з казковими героями, веселими колядниками дітьми, та колядниками дорослими.

Дуже важливий зв'язок дошкільного закладу та школи, тому10 січня 2014 р. діти старшої групи були запрошені на гостину у ЗОШ №11 на театралізовану виставу «Різдвяне диво». Діти познайомились з історією Різдва, прийняли участь в конкурсах і вікторинах, отримали масу задоволення і подарунки.

З Різдвом Христовим!

Любі друзі вітаємо Вас З НОВИМ РОКОМ!

Пропонуємо Вашій увазі фільм "Створення освітніх умов для вирішення завдань Базового компоненту дошкільної освіти"   http://www.youtube.com/watch?v=aA29waxVS_A&feature=youtu.be
26 грудня відбулось Новорічне свято в групі раннього віку, молодшій групі, та в старшій групі. На святі були присутні батьки, та адміністрація. Всіх батьків з наступаючим святом привітала завідуюча Брикун Т.П., спонсори подарували дітям всіх вікових груп Кіндер сюрпризи.

В ДНЗ №18 "Росинка" був організований екологічний конкурс "Замість ялинки, святковий букет" де приймали участь батьки всіх вікових груп. Ми ще раз впевнились в тому, що наші батьки самі талановиті. Пропонуємо і Вам оцінити.

19 грудня 2013 року - видатна дата для працівників дошкільного закладу №18 "Росинка". Саме в цей день ми відмічаємо 50 - річний ювілей нашого садочка. Дуже приємно що в цю знаменну дату нас прийшли привітати наші колеги: завідуюча міським відділом освіти Максименко С.Л. методист Невольник Н.І., спеціаліст Білогурова О.М., практичний психолог Саламатіна Є.Е., председатель Шахтарської профсоюзної організації науки та освіти України Талах В.О., директор ЗОШ №11 Одрова Т.В., Завідуючі ДНЗ "Журавлик" Мельник О.Ф., ДНЗ "Веснянка" Крутій І.М., ДНЗ "Берізка" Сєврюкова Тетяна Василівна. Не забули нас привітати і наші спонсори, ветерани, батьки".